Europa i Unia Europejska w obliczu nowych wyzwań

W dniach 1-2 lutego 2018 r. w Collegium Polonicum w Słubicach odbędzie się kolejna konferencja z cyklu Europa XXI wieku. Tym razem tematem przewodnim tego jednego z największych spotkań przedstawicieli nauk politycznych w Polsce będzie „Europa i Unia Europejska w obliczu nowych wyzwań”. Zachęcamy do zapoznaniem się z interesującym programem tego wydarzenia, organizowanego przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oraz Ośrodek Badań i Edukacji Europejskiej, a także do śledzenia na transmisji z obrad.

Zadanie: XVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Europa XXI wieku” finansowane jest w ramach umowy 831/P-DUN/2017 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

We współpracy z